Бунтарите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

3 posters

Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by File099 Пон Мар 09, 2015 10:58 pm

През последните години нито един единствен път не съм засичал и наблюдавал спътници във формация. За пръв път видях спътниците които летяха във триъгълна формация в сравнително висока орбита през 1999та година, а за последен път трябва да проверя в протоколираните си наблюдения мисля че за последен път ги видях някъде към 2003та година но мога и да греша за годината.

Тези спътници които летяха в триъгълна формация бяха видими и с просто око някъде около 3та звездна величина, летяха с ъглова скорост от много под 1 ъглов градус в секунда и вероятно бяха позиционирани поне на 600 км в орбита над Земята. Виждаха се от България и летяха предимно по полярна орбита(север-юг, юг-север).

Навремето в американската НЛО-база данни NUFORC хора от различни крайща на света рапортуваха там за своите наблюдение на тези спътници във формация и обърнете внимание американският флот US NAVY им триеше електронните пощи вероятно за да не си обменят различните наблюдатели информация относно тези спътници във формация. А през 2001ва година един американец ми прати по емайл линк където пишеше че тези спътници във формация са американски сателити на американския флот и забележете са били изстреляни в орбита през далечната 1971ва година. Категорично отричам това защото имам над 100 наблюдения през периода 1987-1991ва години и тогава нито един път не съм виждал в небето спътници във формация. Както вече написах те се появиха чак през 1999та година и изчезнаха някъде след около 4 години. Следователно американските военни не само прикриват информация относно тези обекти, но и лъжат относно тях.

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  3883b70f2557
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by Luchezara Вто Мар 10, 2015 7:38 am

Интересно.
Снимката е уникална. Smile

Luchezara

Брой мнения : 7
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by elmariachi Вто Мар 10, 2015 8:15 am

Това дали не е прословутото триъгълно НЛО, което се появава тук-там?

elmariachi
elmariachi

Брой мнения : 35
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 9:14 am

Според мен триъгълното НЛО е американска работа. Обаче спътниците които летят в триъгълна формация нямат нищо общо с него...
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by elmariachi Сря Мар 11, 2015 9:17 am

Мяза на някакъв вид самолет.... но от съвсем различно поколение.
elmariachi
elmariachi

Брой мнения : 35
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 9:19 am

elmariachi написа:Мяза на някакъв вид самолет.... но от съвсем различно поколение.

Точно така! Впрочем самолет от съвсем различно поколение е наблюдаван и над София преди 12-13 години време и затова имаше съобщение в клуб НЛО на форумите на дира. А този триъгълник беше наблюдаван над Белгия още през 1990та година и предизвика много шум който отекна след повече от 10 години време...
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by elmariachi Сря Мар 11, 2015 9:36 am

Да, доста често се появява на различни места съдейки по YouTube. Принципно обичам тази тема и то някъде от 1990 г., когато отивайки първа смяна на работа - някъде към 5:30 ниско над мен прелетя с бръснещ полет от запад на изток, без никакъв звук едно искрящо тяло. Един колега, който идваше на работа откъм центъра също го беше видял.
elmariachi
elmariachi

Брой мнения : 35
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 9:41 am

elmariachi написа:Да, доста често се появява на различни места съдейки по YouTube. Принципно обичам тази тема и то някъде от 1990 г., когато отивайки първа смяна на работа - някъде към 5:30 ниско над мен прелетя с бръснещ полет от запад на изток, без никакъв звук едно искрящо тяло. Един колега, който идваше на работа откъм центъра също го беше видял.

Еми ето че и ти си станал свидетел на НЛО .Какво по-точно представляваше обекта който тогава си наблюдавал? В смисъл каква форма е имал, колко бързо се е движил и с какви цветове е светил?
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by elmariachi Сря Мар 11, 2015 9:56 am

Наистина беше бърз, може би колкото изтребител. Наблюдението беше около 2-3 секунди докато се изгуби в далечината. беше елипсовиден. Това ми беше първото наблюдение. Започнах да чета уфологична литература. После цялата фамилия по-миналата година една вечер по тъмно наблюдавахме флотилия около 50-тина бавнодвижещи се светещи обекти над хотел Хемус и Ситицентъра - тях не мога да ги опиша защото бяха просто все едно от светлина. Мислех си да не са китайски фенери, но тяхната светлина е по-различна и леко мига поради пламъкът отдолу - но тези не мигаха изобщо движеха много бавно от север на юг - не можех да разбера и на каква височина са... някои изчезваха както си летят, други се появяваха от нищото... странна работа.
elmariachi
elmariachi

Брой мнения : 35
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 11:03 am

Тези наблюдения които си имал са далеч по-сериозни от моите. Въпрос на късмет.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by elmariachi Сря Мар 11, 2015 12:38 pm

Наистина късмет... но чак пък сериозни наблюдения... :-)
elmariachi
elmariachi

Брой мнения : 35
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 2:00 pm

elmariachi написа:Наистина късмет... но чак пък сериозни наблюдения... :-)

Става въпрос че самото наблюдение на такива обекти които са такава добре видими си е сериозна работа, а не че те си провеждал целенасочени и сериозни наблюдения. При мен само един единствен път се е случвало да наблюдавам НЛО от по-близо. Това се случи през април 1991ва година на път за училище с един мои съученик и съсед наблюдавахме сребриста топка която висеше западно от квартал Бояна рано сутринта към 8.00 часа.

File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by elmariachi Сря Мар 11, 2015 3:20 pm

Често наминавам в един сайт непознато.енергетика-бг.ком - за НЛО-новини ама често пускат и ментаци.
elmariachi
elmariachi

Брой мнения : 35
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 5:20 pm

elmariachi написа:Често наминавам в един сайт непознато.енергетика-бг.ком - за НЛО-новини ама често пускат и ментаци.

Не знам, око да види, ръка да пипне и точно заради това разчитам на оптични прибори. На тези снимки отдолу е най-добрият ми прибор за периода 2004-2013та години който е свален от експлоатация и заменен с още по-мощен. Снимките на зрителната тръба са направени също на най-добрата ми наблюдателна позиция между кварталите "Бояна" и "Княжево". С такъв модел зрителна тръба съм виждал истинско НЛО през юни 2005та година като го наблюдавах от същия този бетонен блок.

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Viu1385565589m

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Viu1385565767h
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by elmariachi Сря Мар 11, 2015 5:40 pm

Явно НЛО-тата са нещо обичайно... просто рядко вдигаме очи към небето и се вглеждаме.
Често през лятото нощем се будя и излизам на балкона за по цигара и зяпам небето (ако е чисто). МКС то съм го виждал доста пъти да минава с една постоянна скорост, без премигване... просто светеща точка цепеща небосвода а оптичния прибор вероятно е готин - ти ги разбираш тези неща... но ако имаше някакъв прикачен фотоапарат, за да можеш и да снимаш това, което гледаш ще е още по-практично. Преди време ми показа някакъв мисля, че руски модел с фотоапарат.
elmariachi
elmariachi

Брой мнения : 35
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by elmariachi Сря Мар 11, 2015 5:42 pm

А и с оптика, някои неща могат да се превърнат от НЛО в ИЛО :-)
elmariachi
elmariachi

Брой мнения : 35
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 5:47 pm

elmariachi написа:Явно НЛО-тата са нещо обичайно... просто рядко вдигаме очи към небето и се вглеждаме.
Често през лятото нощем се будя и излизам на балкона за по цигара и зяпам небето (ако е чисто). МКС то съм го виждал доста пъти да минава с една постоянна скорост, без премигване... просто светеща точка цепеща небосвода а оптичния прибор вероятно е готин - ти ги разбираш тези неща... но ако имаше някакъв прикачен фотоапарат, за да можеш и да снимаш това, което гледаш ще е още по-практично. Преди време ми показа някакъв мисля, че руски модел с фотоапарат.

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  7237458Y

Това на снимката е моя C90 MAK което е следващата по-мощна оптика от легендарното съветско ЗРТ 457 М 30-60х70 което използвах от 2004та до 2013та. На 19ти юли миналата година вечерта наблюдавах точно МКС през този максутов-касегрейн телескоп с окуляр от бинокъл на Карл Цайс Йена на около 64х увеличение и видях станцията в детайли. Видях слънчевите й панели и самата конструкция. После през есента пак я видях в детайли през същия този телескоп само че този път не летеше над София, а чак над Полша!
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 5:48 pm

elmariachi написа:А и с оптика, някои неща могат да се превърнат от НЛО в ИЛО :-)

Точно ама точно затова гледам през оптика. И да ти кажа още нещо - отдавна наблюдавам един много много ярък и бърз сателит за който подозирам че е или руския ракетен самолет Аякс, или е руската ракетна система Байкал.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация  Empty Re: В орбита изчезнаха тайнствените американски военни спътници във формация

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите