Бунтарите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домашен любимец.

3 posters

Go down

Домашен любимец. Empty Домашен любимец.

Писане by Alone911 Сря Мар 11, 2015 4:41 pm

Не може такав раздел да е празен.

Запознайте се с моя котарак- Рижко!
Домашен любимец. 7976074Z


Alone911

Брой мнения : 157
Join date : 10.03.2015
Age : 61

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 5:06 pm

Твоя котарак е много хубав, ето я и моята 10 годишна котка Бебка -

Домашен любимец. 7929530s
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Shoko Сря Мар 11, 2015 7:59 pm

Ехее..какво е тигърче...да ти е жив и здрав...
Аз имам три котарака...и интересно, че се разбират перфектно, няма кавги, скандали..хапват си от една паничка, водичката им е обща...а не би трябвало котараци да могат да живеят на едно място...
Ама те са си и свободни де...повечето време са навън, дойдат само да се наядат, наспят и нагалят обилно...и пак навън...: ))
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Shoko Сря Мар 11, 2015 8:00 pm

Сладурана...и то от класа..я виж как позира само...: ))
Файле, много исках женско коте...и тримата отначало ги мислех за момиченца...амаааа..уви..все мъжки излязоха...но си ги обичам де...многоооооо
Ще пусна някой ден техни снимки...
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 8:03 pm

Shoko написа:Сладурана...и то от класа..я виж как позира само...: ))
Файле, много исках женско коте...и тримата отначало ги мислех за момиченца...амаааа..уви..все мъжки излязоха...но си ги обичам де...многоооооо
Ще пусна някой ден техни снимки...

Благодаря ти! Цяло чудо е че твоите три мъжки котарака се разбират и живеят в хармония. Това е вероятно защото се израснали заедно от малки?
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Shoko Сря Мар 11, 2015 8:14 pm

Ми не..не са израснали заедно...горе-долу имат разлика около година..най-големия е на 3 години..а дребосъка е на около 7 месеца..
Ми не знам Файле...може би защото не усещат нужда от борба...храна има и за тримата, спинкат си спокойно..внимание получават и тримата..явно се чувстват напълно спокойни и защитени...знам ли...но е факт!
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by File099 Сря Мар 11, 2015 8:17 pm

Shoko написа:Ми не..не са израснали заедно...горе-долу имат разлика около година..най-големия е на 3 години..а дребосъка е на около 7 месеца..
Ми не знам Файле...може би защото не усещат нужда от борба...храна има и за тримата, спинкат си спокойно..внимание получават и тримата..явно се чувстват напълно спокойни и защитени...знам ли...но е факт!

Интересно защото леля ми има 5 котки и някои от тях като се нахранят от своята паничка и после отиват в паничката на другата котка и я гонят от там. Също водят борба за надмощие в нейната стая.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Alone911 Сря Мар 11, 2015 8:26 pm

File099 написа:Твоя котарак е много хубав, ето я и моята 10 годишна котка Бебка -

Домашен любимец. 7929530s

Виж колко е миловидна и послушна. Не като моя. Той е много глезен, пък и голям хулиган.

Alone911

Брой мнения : 157
Join date : 10.03.2015
Age : 61

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Alone911 Сря Мар 11, 2015 8:29 pm

Shoko написа:
Аз имам три котарака...и интересно, че се разбират перфектно, няма кавги, скандали..хапват си от една )
Моят си няма другарче и никъде не излиза.
Изцяло надвива само на мен.
На мен кой ли не ми надвива!

Alone911

Брой мнения : 157
Join date : 10.03.2015
Age : 61

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Shoko Сря Мар 11, 2015 8:37 pm

File099 написа:
Shoko написа:Ми не..не са израснали заедно...горе-долу имат разлика около година..най-големия е на 3 години..а дребосъка е на около 7 месеца..
Ми не знам Файле...може би защото не усещат нужда от борба...храна има и за тримата, спинкат си спокойно..внимание получават и тримата..явно се чувстват напълно спокойни и защитени...знам ли...но е факт!

Интересно защото леля ми има 5 котки и някои от тях като се нахранят от своята паничка и после отиват в паничката на другата котка и я гонят от там. Също водят борба за надмощие в нейната стая.
Ами защото си имат собственост и си я бранят...а при мен всичко е общо и те усещат, че няма за какво да воюват ...знам ли...и тримата си хапват без ограничение..ако свърши сипвам още и винаги си имат храна, удобно място за сън и галене...
Но не знам де...така предполагам просто...
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Shoko Сря Мар 11, 2015 8:41 pm

На мен кой ли не ми надвива!
Еее не гледай така на нещата..нали ти е другарче...и ти на него си такова....имате си взаимна обич...и така... : )))
А иначе и мен моите ме командват...яко! Понеже влизат и излизат през прозореца иииии....е някакъв ужас...един влиза, друг излиза и на ден по 1000 пъти ставам да отварям и затварям...но искам да си имат и свобода...за да са щастливи, а пък и условията ми позволяват...: )
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Alone911 Сря Мар 11, 2015 9:25 pm

Shoko написа:На мен кой ли не ми надвива!
Еее не гледай така на нещата..нали ти е другарче...и ти на него си такова....имате си взаимна обич...и така... : )))
Е, не го казах чак в този смисъл на думата, но определено много му отстъпвам и той го знае, че и ме разкарва.
Застава в коридора и жално милно изревава. Аз хуквам и той в залп върху мен. Ставам стой пред мен с гръб и гледа през рамо. Ако го отмина без да го взема - мяу. Съответно го вземам. Носи ми дрехите и ги крие. Всеки ден ме чака от работа на вратата и съответно ако закъснея тича да се оплаква и пак на вратата.
Моят котарак е половин куче.

Alone911

Брой мнения : 157
Join date : 10.03.2015
Age : 61

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Shoko Сря Мар 11, 2015 11:31 pm

: ) Сладурче...
Много са интересни..много...моите и тримата са с различни характери...котки, но само природата им е една и съща, а характерите коренно различни...: ))
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Домашен любимец. Empty Re: Домашен любимец.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите