Бунтарите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предсказанията ни

3 posters

Go down

Предсказанията ни  Empty Предсказанията ни

Писане by File099 Чет Мар 12, 2015 7:01 pm

Още през лятото на 2003та година аз казах че предстои финансова криза. Само че имах предвид финансова криза в България, а не световна икономическа криза. Тогава усещах как икономиката на България прегрява и няма да издържи. Две години по-късно баща ми каза че започва световна икономическа криза и само след три години време тя беше факт. А сега фалитът на България през 2015та година също е факт. Просто бях напипал пулса на българската икономика тогава през 2003та година защото през ръцете ми минаваха пари и сделки и отдалеч видях пропастта.

Още през началото на 90те баща ми каза че очаква големи атентати в Америка. Те се случиха на 11ти септември 2001ва година.

През 1992ра година баща ми ми каза "помни един ден какво ще стане в Косово". След 7 години всички знаем какво се случи там.

През 2001ва година след победата на НДСВ на парламентарните избори баща ми каза че България никога няма да се оправи. От тогава минаха повече от 13 години и половина и България не се е оправила и няма и да се оправи.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Alone911 Пет Мар 13, 2015 8:55 am

Дано предсказанията ти за 2015 не се сбъднат както и за бъдещето.
В края на крайщата някак си не ми се иска вече катаклизми.

Имаше една мисъл "Живеем в интересни времена", но определено вече не проявявам любопитство.

Трудна се очертава 2015 година, но да се молим да не е преломна за нашата страна. Все пак и много други тежки и доста по - преломни години сме изживели и най- важното оцелели.

Alone911

Брой мнения : 157
Join date : 10.03.2015
Age : 61

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by File099 Пет Мар 13, 2015 9:49 am

Впрочем баща ми каза че в България ще има големи наводнения още през лятото на 2005та година. А сега казва че тези наводнения ще продължат и цената на някои имоти на високо ще стане 10 пъти по-висока.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Shoko Пет Мар 13, 2015 9:56 am

За мен светът върви към унищожение. Катаклизмите в повечето пъти са предизвикани от човешка намеса. Човекът не е по-голям от Природата, но незнайно защо не го осъзнава.
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by File099 Пет Мар 13, 2015 9:59 am

Shoko написа:За мен светът върви към унищожение. Катаклизмите в повечето пъти са предизвикани от човешка намеса. Човекът не е по-голям от Природата, но незнайно защо не го осъзнава.

Абсолютно съм съгласен с твоето мнение. Човекът върви един път към унищожение човека един друг с война, втори път човека върви към унищожение на част от природата която просто ще си го върне може да затрие човечеството.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Alone911 Пет Мар 13, 2015 10:07 am

Въпреки голямата "помощ" за катаклизмите все пак аз не си мисля, че причината е само в хората.
Виж, забавянето на тези процеси, може би.

Alone911

Брой мнения : 157
Join date : 10.03.2015
Age : 61

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Shoko Пет Мар 13, 2015 10:08 am

Да, така е.
Вчера това си говорихме с колегата. Едно време войната се е водила с лъкове, с ножове, после с огнестрелно оръжие, танкове, а сега едно копче може да затрие лицето Земята.
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by File099 Пет Мар 13, 2015 10:16 am

Alone911 написа:Въпреки голямата "помощ" за катаклизмите все пак аз не си мисля, че причината е само в хората.
Виж, забавянето на тези процеси, може би.

Нещо се говори че навлизаме в нов ледников период и то въпреки глобалното затопляне.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by File099 Пет Мар 13, 2015 10:17 am

Shoko написа:Да, така е.
Вчера това си говорихме с колегата. Едно време войната се е водила с лъкове, с ножове, после с огнестрелно оръжие, танкове, а сега едно копче може да затрие лицето Земята.

Не се знае с какво ще се води Третата световна война, но Четвъртата световна ще се води точно с лъкове, ножове и копия ако схващаш мисълта ми...
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Alone911 Пет Мар 13, 2015 10:21 am

File099 написа:
Shoko написа:Да, така е.
Вчера това си говорихме с колегата. Едно време войната се е водила с лъкове, с ножове, после с огнестрелно оръжие, танкове, а сега едно копче може да затрие лицето Земята.

Не се знае с какво ще се води Третата световна война, но Четвъртата световна ще се води точно с лъкове, ножове и копия ако схващаш мисълта ми...
Съмнявам се, че ще има четвърта или по- точно няма да е между хора в този ни вид.

Alone911

Брой мнения : 157
Join date : 10.03.2015
Age : 61

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by File099 Пет Мар 13, 2015 7:39 pm

Вместо човечеството да върви напред и да усвоява Космоса ние тук се занимаваме само с глупости кой е по-велик и кой да заграби повече ресурси.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Shoko Пет Мар 13, 2015 9:10 pm

File099 написа:
Shoko написа:Да, така е.
Вчера това си говорихме с колегата. Едно време войната се е водила с лъкове, с ножове, после с огнестрелно оръжие, танкове, а сега едно копче може да затрие лицето Земята.

Не се знае с какво ще се води Третата световна война, но Четвъртата световна ще се води точно с лъкове, ножове и копия ако схващаш мисълта ми...
Разбира се , че схващам и май натам отиват нещата...
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by File099 Пет Мар 13, 2015 9:13 pm

Shoko, нещата излизат че светът не си е извадил поуки от последната Втора световна война.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Shoko Пет Мар 13, 2015 9:24 pm

Войните винаги са били едно голямо безумие! Зад всяка война стоят по двама безумци, които потапят в кръв и страдание много хора. Единствената поука от войната трябва да е, че това е анти човешко действие и цената на всяка победа е прекалено висока, каквато и да е целта.
Винаги съм била против агресията, защото това което може да се реши на маса, никоя война не може да го реши. Диалогът винаги е бил ключов фактор за постигане на цели.
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by File099 Пет Мар 13, 2015 9:32 pm

Shoko написа:Войните винаги са били едно голямо безумие! Зад всяка война стоят по двама безумци, които потапят в кръв и страдание много хора. Единствената поука от войната трябва да е, че това е анти човешко действие и цената на всяка победа е прекалено висока, каквато и да е целта.
Винаги съм била против агресията, защото това което може да се реши на маса, никоя война не може да го реши. Диалогът винаги е бил ключов фактор за постигане на цели.

Този път стоят не двама безумци, а цяла клика от безумци.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Alone911 Пет Мар 13, 2015 9:34 pm

Мисля, че си прав.

Alone911

Брой мнения : 157
Join date : 10.03.2015
Age : 61

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Shoko Нед Мар 15, 2015 7:04 pm

File099 написа:
Shoko написа:Войните винаги са били едно голямо безумие! Зад всяка война стоят по двама безумци, които потапят в кръв и страдание много хора. Единствената поука от войната трябва да е, че това е анти човешко действие и цената на всяка победа е прекалено висока, каквато и да е целта.
Винаги съм била против агресията, защото това което може да се реши на маса, никоя война не може да го реши. Диалогът винаги е бил ключов фактор за постигане на цели.

Този път стоят не двама безумци, а цяла клика от безумци.
Знам. Лошото е, че всички те ни превръщат в бели роби, послушковци, поддръжници и ни манипулират жестоко.
Дано няма повече война! Тя е смърт и болка...на кому е нужна?!
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Предсказанията ни  Empty Re: Предсказанията ни

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите