Бунтарите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Трагедията на българския народ

3 posters

Go down

Трагедията на българския народ  Empty Трагедията на българския народ

Писане by File099 Пет Мар 13, 2015 8:53 pm

Трагедията на българския народ е че не може да произведе нещо СКЪПО което да продаде на международния пазар. Именно от това идват всички останали проблеми свързани с ниски заплати, с корумпираните ни политици, с хаоса и хроничната липса на пари в здравеопазването, с престъпността,  с емиграцията на милиони българи, с безперспективността на живота в България. Ако този проблем се реши то всички останали проблеми ще се решат...
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Трагедията на българския народ  Empty Re: Трагедията на българския народ

Писане by Shoko Пет Мар 13, 2015 9:13 pm

Файле, ние имаме нещо скъпо, което ни е дадено от Бога, но незнайно защо не го развиваме както трябва. Имаме уникална природа, уникална!
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Трагедията на българския народ  Empty Re: Трагедията на българския народ

Писане by File099 Пет Мар 13, 2015 9:15 pm

Shoko написа:Файле, ние имаме нещо скъпо, което ни е дадено от Бога, но незнайно защо не го развиваме както трябва. Имаме уникална природа, уникална!

За да използваме природата ни трябват пътища, хубави пътища и точно затова Бойко Борисов строи тези магистрали.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Трагедията на българския народ  Empty Re: Трагедията на българския народ

Писане by една жена ми казa Съб Мар 14, 2015 5:12 pm

Е някой могат, ето този например:

една жена ми казa
една жена ми казa

Брой мнения : 27
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Трагедията на българския народ  Empty Re: Трагедията на българския народ

Писане by Shoko Нед Мар 15, 2015 7:01 pm

File099 написа:
Shoko написа:Файле, ние имаме нещо скъпо, което ни е дадено от Бога, но незнайно защо не го развиваме както трябва. Имаме уникална природа, уникална!

За да използваме природата ни трябват пътища, хубави пътища и точно затова Бойко Борисов строи тези магистрали.
Това едно на ръка, но трябва и реклама, трябва и манталитет, т.е. да се научим как да използваме красотата и. Туризмът не е само бетон и СПА, това е и начин на мислене, как да привлечем, задържим и върнем клиентите, за съжаление обаче ние го нямаме.
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Трагедията на българския народ  Empty Re: Трагедията на българския народ

Писане by File099 Пон Мар 16, 2015 9:17 am

Българите го нямат и няма да го имат този манталитет. Колко пъти съм ходил по заведенията с пари, с много пари и барманките вместо да ме посрещнат с усмивка ме гледат лошо, а е имало случай даже да обръщат колоните срещу нашата маса и да ги усилват за да ни изгонят. В магазините в центъра на София картината е горе-долу същата.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Трагедията на българския народ  Empty Re: Трагедията на българския народ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите