Бунтарите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

+2
Цар Из род
File099
6 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by no effort Нед Мар 22, 2015 11:00 am

При положение, че тъпата кирца се гаври с потребителите, натрапвайки им психично болното изпражнение "оро" за модератор, можем да направим следното - навсякъде, където е свободно от модератор се пренасяме и почваме да пишем - не е задължително да е много сериозно, но достатъчно, че да се пренесат голяма бройка потребители там. После със сигурност и шизото ше довтаса да си натрапва простотиите и псевдо-духовни шизофрении. След това кирцата вероятно пак ше сложи говното за модератор.

След това правим същото с още и още клубове, докато накрая орката стане модераторка на десетки клубове и почти администратор, т.е. конкурент на кирцата - това окончателно ше съсипе клубовете и може най-накрая да докара собствениците на дира да вземат правилното решение, отлагано от много време - изгонването на тъпата кирца от администраторския пост.

no effort

Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by Shoko Нед Мар 22, 2015 12:33 pm

Амиии....аз като имам време пиша...къде ще е, ми е все тая, но понякога се изнервям от своеволията и гаврите на модератори и особено на админа. Разбирам, че толкова си могат, но все пак като искат власт, трябва да знаят как да се справят с нея и да са отговорни.
А клубовете отдавна са съсипани...от емоционална гледна точка...но пък донякъде са интересни...: ))
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by no effort Пон Мар 23, 2015 2:07 pm

Те клубовете са съсипани и заради тъпото от Видин над 96% от потребителите напуснаха клубовете.

Но останаха малко, в т.ч. и готини и интелигентни хора. Заради тях донякъде си струва човек да пише, макар че към този момент фейсбукът ми се явява несравнимо по-привлекателно и сериозно място за писане, където ме четат стотици хора и дискутирам със сериозни интелигентни хора, не само българи, но и от цял свят, на много по-високо ниво.

А като са тръгнали да умират клубовете, нека им дозабием пироните, с което и да погребем и администраторските права на кирцата.

no effort

Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by Цар Из род Пон Мар 23, 2015 2:31 pm

То плужечето да беше барем от Видин.

Как го правите това през фейсбука. Нима може да се ползва като форум?

Цар Из род

Брой мнения : 7
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by File099 Пон Мар 23, 2015 3:10 pm

Цар Из род написа:То плужечето да беше барем от Видин.

Как го правите това през фейсбука. Нима може да се ползва като форум?

Може, но и там могат да станат изпълнения подобни на тези в дира, макар че това почти няма значение защото Фейсбука е колосален и това няма особено значение.
File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by no effort Пон Мар 23, 2015 9:17 pm

Във фейсбука от модератори няма нужда, защото когато някой/някоя ти досажда твърде много, го/я блокираш и дотам - повече не може да вижда какво ти пишеш, нито ти него/нея. Ако тази опция беше достъпна и в клубовете, пак нямаше да има нужда нито от модератори, нито от малоумни кирци.

Логично, че фейсбукът е мислен от по-хитри евреи в сравнение с дирника - фейсбукът процъфтява, дирникот запада и умира.

no effort

Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by no effort Пон Мар 23, 2015 9:25 pm

За да изградя групата приятели във фейсбука, с които да си пасваме по политически интереси, икономически възгледи и други предпочитания, ми отне доста години, в началото бях доста пасивен там, но напоследък съм много активен. Тепърва и още и още хора ще добавям като приятели, както и към нови групи ще се включвам и популярността ми там ще расте.

Доста хора съм изключил от приятелския списък, по различни причини, периодично си го чистя от същества, които или спамят или са се държали неетично по различен начин. Мен също са ме изключвали от приятелския си списък разни, пак по различни причини. Някои съм и блокирал, както и други хора мен - когато не харесват изказа ми или мненията ми, нормално е.

Отделно съм лайкнал и доста групи - български и чужди, които редовно информират за най-различни интересни събития у нас и по света и които споделям редовно.

Не е точно да се каже, че фейсбукът се ползва съвсем като форум, но често или под профилите на по-популярни хора или в групи, а понякога и под мои споделени мнения и събития стават интересни дискусии. И наистина нивото е класи над дирника, няма как някоя малоумна кирца да ме ограничава какво да пиша, да ми трие постинги и да ми слага модератори отгоре.

Разбира се фейсбукът си има и минуси в сравнение с форумите - не е достатъчно добре тематично структуриран и по-дълго време ми отнема да си открия разни неща, които съм публикувал не много от скоро. Затова често пействам и в дира някои линкове или постинги, за да ги намирам по-бързо.

no effort

Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by Цар Из род Вто Мар 24, 2015 3:35 pm

Нямам вече акаунт в дира. pale

Мъка.

Цар Из род

Брой мнения : 7
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by Shoko Вто Мар 24, 2015 9:04 pm

Цар Из род написа:Нямам вече акаунт в дира. pale

Мъка.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ...за един ден отнесох два бана, един от Киро за целия дир, а другия от Оро...: )))) Щастливка, а?.... Twisted Evil
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by no effort Сря Мар 25, 2015 12:27 am

Когато кирцата випоса клуба, там ще останат орката и ебата да си спамят, което естествено значи смърт.

После най-вероятно, знаейки вампирско-паразитната им порода, ще се прехвърлят към шантавия клуб, където кира пак трябва да решава - ше назначава ли орката за модка, което подновява играта - друг съсипан клуб и ново преместване или не. И в двата случая печелим, т.е. уин-уин ситуация.

no effort

Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by Shoko Сря Мар 25, 2015 12:32 am

да, ама аз през деня не мога да пиша, защото съм с бан за всички клубове в дира...в офиса айпи-то ми е с бан..
Абе луда работа....лудааа...какво му пречеше да ни остави на мира...
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by no effort Чет Мар 26, 2015 3:01 pm

Преди доста години и аз бях във война с кирцата, той ми триеше профилите и слагаше банове, аз ги заобикалях и спамех навсякъде. На края се разбрахме и аз дълго време не съм го обиждал, съответно и то не ме е трило.

Сега не ми се почва тази игра наново, клубовете са реално мъртви и дори да не пиша повече никъде там, няма кой знае какво значение.

no effort

Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by Shoko Чет Мар 26, 2015 5:35 pm

Разбира се, на мен войни не ми се водят, може да правя временно напук, ама чак пък войни...: ))))
Ако намерите къде да пишете свиркайте, щото на мен бана в дира ми е до 23 април...точно до РД-то ми...а не ми се правят нови регистрации, чак пък толкова усилие за там, не искам да правя...
А временно може и тук..абее..ще се намерим..: )))
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by no effort Сря Апр 01, 2015 1:37 pm

Кирка - малоумната сфинкя - наистина окончателно се е сдухала горката. Поредният клуб, към който се изнесохме, го направи "вип".

Но тя е много глупава и не си дава сметка въобще как мога да я накарам да съжалява. Разбира се с възпитателна цел! Wink

no effort

Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by Shoko Чет Апр 02, 2015 12:38 pm

Не знам, ама аз май вече започнах да губя смисъла...стана ми напълно безинтересно. Е, мога от време на време да правя напук, ама до толкова...
С властимащ и то с глупав такъв, се губи смисъла, поне да беше някакъв дразнител, а той е просто елементарен в действията си. Пречиш-бан, вип, дрън дрън...да се оправя!...вятърните мелници не са ми по вкуса...: )
А ти щом имаш нерви и енергия...супер...ама не е ли по-добре да ги вложиш в нещо позитивно и в което си струва..Wink
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by no effort Чет Апр 02, 2015 3:53 pm

Няма да ми коства особени усилия, а и ще е приятно определено! Very Happy Говнарите е хубаво да бъдат мачкани и това ми доставя удоволствие! Wink

no effort

Брой мнения : 11
Join date : 16.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by Shoko Чет Апр 02, 2015 6:00 pm

ми...щом ти доставя удоволствие... : )
аз откакто нямам бан в сватбените...ми мина желанието да се дракам с пеперудата...просто губене на време е...той не приема...а само предава...нямам нерви за това...
А Киро...амиии той пък хептен...
Shoko
Shoko

Брой мнения : 223
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by finntroll73 Сря Авг 12, 2015 12:39 am

Здрасти.
Дойдох при вас.
Изхвърлен съм от дира.
Още по-добре.
Ще се виждаме
finntroll73
finntroll73

Брой мнения : 23
Join date : 10.03.2015
Местожителство : Bergen Norway

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by finntroll73 Сря Авг 12, 2015 12:47 am

Попрочетох ви,и да ви кажа..дира ще загуби от нас.
Ще си останат онези животинските никове,тримцата.
Кафето,Виталната Блъди и Алиската.
Нека..заслужават се.
И Адекватния.
А тук можем да говорим свободно на всякакви теми в които прасето,Йети и Влечугото няма да са на всяко гърне похлупак.
То се вижда кои ще останат в дира.
Отрепките.
Надявам се много дано Файла да не е поканил някой от гореспоменатите
finntroll73
finntroll73

Брой мнения : 23
Join date : 10.03.2015
Местожителство : Bergen Norway

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by finntroll73 Сря Авг 12, 2015 1:36 am

Тъкмо им наюисах на една камара хора от дира някои истини на лични.
Че само до няколко месеца и дира няма да е ВИП.
Клуба де.
Ще им трябва отчаяно рейтинг.
И им пожелах приятно прекарване с нашите.
А ние..които не сме от техните..ще синаправим нов дом.
Аз лично прогнозирам сериозен спад и спек във споделено.
Техен проблем.
Ама им казах че на никой на колене няма да се моля да ме пускат да пиша.
Прасето,Йети и Влечугото били аут.
Чак не мога да повярвам.
Ами аз какво им бях сторил?
Та по технически причини админа се отърва от мен.
Както и да е..Файле..дай да дръпнем свестните оттам.
И да си останат само Админите.
И модовете

finntroll73
finntroll73

Брой мнения : 23
Join date : 10.03.2015
Местожителство : Bergen Norway

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by File099 Сря Авг 12, 2015 10:22 am

За никакъв рейтинг не може и дума да става защото Киро изгони последователно на няколко пъти от 2007ма година досега няколко стотин от най-активните потребители там. Освен това хора като мен ще направят всичко възможно точно както ти казваш да дръпнем най-свестите юзъри тук в тези форуми където се събираме приятни хора и преди всичко нормални хора.

File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by finntroll73 Сря Авг 12, 2015 11:09 am

Ами дано го направим.
Казуса се изясни.
Понеже съм харесал идеята да дойда при теб ,да намина и видя..и аут.
Още по-добре.
Щом ще си играем на детски егота и ревности..ок!
Има само един проблем ,през компа не мога да влизам.
Пробвах какви ли не пароли и мейли,не става.
Изчерпах опциите.
Само през мобилния става,незнам как и аз..ама влязох отведнъж.
Кажи как да стане та да мога да пиша и от компа.
finntroll73
finntroll73

Брой мнения : 23
Join date : 10.03.2015
Местожителство : Bergen Norway

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by finntroll73 Сря Авг 12, 2015 11:19 am

А бе нещо снимките ги качва настрани,незнам защо?
finntroll73
finntroll73

Брой мнения : 23
Join date : 10.03.2015
Местожителство : Bergen Norway

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by File099 Сря Авг 12, 2015 11:49 am

finntroll73 написа:А бе нещо снимките ги качва настрани,незнам защо?

Трябва да питам Шоколада по този въпрос. Тези дни ще се свържа с нея и ще говоря с нея и по този въпрос освен ако тя не ме изпревари по някакъв начин.

File099
File099

Брой мнения : 163
Join date : 09.03.2015
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by finntroll73 Сря Авг 12, 2015 4:35 pm

Ок.
Питай я и защо не може да се влиза през комп
Поне аз със всякакви пароли и мекли не успях.
Сигурен съм че съм налучкал правилната както и мейла ,ама не става.
А през телефона става ,това поне е добре.
finntroll73
finntroll73

Брой мнения : 23
Join date : 10.03.2015
Местожителство : Bergen Norway

Върнете се в началото Go down

Как да разнебитим окончателно клубовете в дира Empty Re: Как да разнебитим окончателно клубовете в дира

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите