Бунтарите
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дните които промениха животът ми...

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by 1L Съб Мар 21, 2015 10:19 am

Благодаря ,че вярвам в Бог а не на човек.Човека е неверен ,егоестичен  и не заслужава доверие

е, че къв ти е проблема в такъв случай? имаш си Бога си, хора не ти трябват, а и твоя бог явно е мноо як, щом е излекувал мъжа ти след като си го помолила, кво ти пречи да го помолиш пак да те обикне, моя бог мноо кьопав, и аз така го молех навремето да излекува жена ми, ама той се направи на глух, или пък може и да се е опитал ама да не е успял, някои богове са бая некадърни, ти си късметлийка с твоя, би трябвало да се радваш alien

1L

Брой мнения : 148
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by Някоя Съб Мар 21, 2015 10:28 am

1L,моят Бог е единственния ,истинския,живия-Исус Христос! Да Той може отново да обърне сърцето на съпруга ми към мен.може да излекува раните ми,просто това е моята моментна човешка слабост.Човек съм/дух ,душа и тяло/.

Някоя
Гост


Върнете се в началото Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by Някоя Съб Мар 21, 2015 10:32 am

Alone911,трудно ми е ,много ми е трудно но вярвам ,че мога да прощавам.Но е болезнено.

Някоя
Гост


Върнете се в началото Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by 1L Съб Мар 21, 2015 10:41 am

глей сега къде е парадокса в който те е набутал христос - чувствата са езика на душата, само дето чувствата за разлика от душата не са вечни! pirat

1L

Брой мнения : 148
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by Някоя Съб Мар 21, 2015 10:51 am

1L,Моя Бог,не ме ''набутал''-аз се набутах .Да прав си, че чувствата са измамливи и нетрайни,затова сега бера последствията от тях.

Някоя
Гост


Върнете се в началото Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by 1L Съб Мар 21, 2015 11:09 am

Някоя написа:1L,Моя Бог,не ме ''набутал''-аз се набутах .Да прав си, че чувствата са измамливи и нетрайни,затова сега бера последствията от тях.

е да де! небесния свят фукльо никога за нищо не е виновен, все ние сме грешащите albino

1L

Брой мнения : 148
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by Някоя Съб Мар 21, 2015 11:16 am

1L,cъжалявам ,че трябва да го кажа но да ние сме грешни и носим последствията на греха си,а Бог е свят и праведен.Не Го познаваш ,но дано Те срещне защото няма никакъв смисъл в живота без Него.Няма да обяснявам повече защото не би ме разбрал.Пожелавам Ти някой ден да Го познаеш -иатинския ,живия Спасителя-Исуса Христа.

Някоя
Гост


Върнете се в началото Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by Някоя Съб Мар 21, 2015 11:20 am

Няма да разводнявам и да удължавам повече темата.Приятен ден!

Някоя
Гост


Върнете се в началото Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by 1L Съб Мар 21, 2015 5:40 pm

Някоя написа:1L,cъжалявам ,че трябва да го кажа но да ние сме грешни и носим последствията на греха си,а Бог е свят и праведен.Не Го познаваш ,но дано Те срещне защото няма никакъв смисъл в живота без Него.Няма да обяснявам повече защото не би ме разбрал.Пожелавам Ти някой ден да Го познаеш -иатинския ,живия Спасителя-Исуса Христа.

хехе, не бих те разбрал - аз който знам библията наизус Basketball  alien мерси все пак за пожеланията cat
няма от кво да ме спасява христос, не съм фен на вечния живот във вечно човешко тяло, па било то и нетленно, по отвратително нещо от това не мога да си представя,, нито съм фен на рая ограден със златни стени, дето спасените няма да имат излизане от него, и дето ше се налагат с листа от дървото  на живота за изцеления понеже и там ше боледуват Laughing  предпочитам да съм нищо или да съм вънка на свобода, изтегнат на поляната с псетата, блудниците, чародейците и идолопоклонниците   pirat

1L

Брой мнения : 148
Join date : 09.03.2015

Върнете се в началото Go down

Дните които промениха животът ми... - Page 2 Empty Re: Дните които промениха животът ми...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите